«Літаратурная гасцёўня»

Шаноўныя сябры!

У нашым музеі на працягу ўжо некалькіх гадоў з’явілася добрая традыцыя. У снежні месяцы мы запрашаем да нас у госці пісьменнікаў і адчыняем для ўсіх ахвотных “Літаратурную гасцёўню”! Заўсёдны наш госць – Людміла Антонаўна Кебіч, старшыня Гродзенскага аддзялення “Саюз пісьменнікаў Беларусі”. А вось хто прыедзе разам з ёй – заўсёды для нас прыемны сюрпрыз.

Запрашаем усіх неабыякавых да прыгожага слова ў Гудзевіцкі літаратурна-краязнаўчы музей 6 снежня. Пачатак мерапрыемства ў 14.00.

Дорогие друзья!

В нашем музее на протяжении уже нескольких лет появилась добрая традиция. В декабре месяце мы приглашаем к нам в гости писателей и открываем для всех желающих "Литературную гостиную"! Наш постоянный гость – Людмила Антоновна Кебич, председатель Гродненского отделения "Союз писателей Беларуси". А вот кто приедет вместе с ней – всегда для нас приятный сюрприз.

Приглашаем всех неравнодушных к прекрасному слову в Гудевичский литературно-краеведческий музей 6 декабря. Начало мероприятия в 14.00.